Запитання : Які курси автоводіння вибрати?

Курси автоводіння в автошколі "Мік Авто" проводять спеціалісти високого рівня кваліфікації. Також ми надаємо послуги із додаткового водіння. У нашій автошколі передбачені як теоретичні, так і практичні заняття із досвідченими інструкторами.

Підготовка водіїв здійснюється відповідно до планів, які затверджені у ГСЦ МВС України. Теоретичний курс навчання становить 100 годин, серед яких 70 виділяються на правила дорожнього руху, 8 – на вивчення будови автомобіля.

Після завершення навчання в автошколі ми надаємо увесь необхідний пакет документів для складання іспитів, у результаті яких Ви отримаєте посвідчення водія.

Маємо кілька навчальних класів у різних частинах міста, що дозволить Вам вибрати найближчий варіант до місця роботи або навчання.

З нами Ви станете вправним водієм! Звертайтеся!

 
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Контакти

«МІК-АВТО» - автошкола в Черкасах
(основний офіс)

18000, Україна, Черкаська, м. Черкаси, проспект Хіміків, будинок 50, офіс 401
  • +38 (097) 429 99 XX

Пошук по сайту

Шукати

Послуги

Курси по перепідготовці водіів категорій "С1", "С", "Д1", "Д", "ВЕ", "СЕ".

16 жовтня 2020 в 12:32

Провідна автошкола Черкас «МІК-АВТО» проводить перепідготовку водіїв всіх категорій. Перепідготовка водіїв здійснюється за робочими планами і програмами, затвердженими Департаментом ДАІ України. Термін…

 

Навчання в автошколі «МІК-АВТО»: перепідготовка на категорію «C1»

16 жовтня 2020 в 12:32

Перепідготовка водіїв категорії «C1» здійснюється протягом 2 місяця (9 тижнів). За цей час вам треба буде відвідувати заняття двічі на тиждень. Програма навчання в автошколі складається з 90 академічних…

 

Навчання в автошколі «МІК-АВТО»: перепідготовка на категорію «C»

16 жовтня 2020 в 12:32

«МІК-АВТО» здійснює навчання водінню автомобіля згідно з робочими планами та програмами, затвердженими Департаментом ДАІ України. Щоб відкрити категорію «С», вам треба буде відвідувати теоретичні та практичн…

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги